Pavel Gabriel - Klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Cínová 133/28, 360 01 Březová Karlovarský kraj

  • Mobil: +420 606 422 094 - pan Gabriel
  • IČO: 28049900
  • Email: pavelgabriel222@seznam.cz

Popis činnosti

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce.

Tesařské práce

Pro všechny své klienty nabízíme kvalitní střešní konstrukce pro všechny typy střech (sedlové, pultové, valbové aj.). Dáváme si záležet na kvalitní práci se dřevem, abychom z vybraného materiálu dostali jeho nejlepší vlastnosti a postavili Vám základ pro střechu, která s Vámi vydrží desítky let. Střešní konstrukce realizujeme jak pro novostavby, tak při kompletních rekonstrukcích střech, a ačkoli většinu našich klientů tvoří jednotlivci, kteří novou střechu dělají na rodinných domech, za sebou máme i práci na průmyslových objektech nebo veřejných stavbách.

Pokrývačské práce

Novou střechu umíme postavit od A do Z a k tomu samozřejmě nesmí chybět pokrývačské práce. Ve firmě Josefa Opluštila pracujeme se střešními krytinami od renomovaných a oblíbených výrobců, jako jsou Bramac, Tondach, Terran, Borga nebo Lindab a zajišťujeme pokládku střešní krytiny, díky které bude střecha spolehlivě plnit svou funkci bez hrozby zatékání nebo jiných komplikací. V dnešní době mají klienty na výběr z nepřeberného množství nejrůznějších střešních krytin a my jim rádi kdykoli pomůžeme, aby si mohli zvolit takovou krytinu, která jim bude vyhovovat nejenom esteticky, ale také z hlediska své funkčnosti. Požadavky na střechu se pokaždé různí podle konkrétního účelu stavby – a my Vám umožníme uvést všechna Vaše kritéria do souladu.

Klempířské práce

Ačkoli z prací, které je před dokončením střechy nutné realizovat, jsou klempířské práce jedněmi z těch nejméně nápadných, zároveň představují také nezbytnou podmínku bezproblémového fungování střechy jako celku. Klempířským prvkem, který každého nejspíš napadne jako první, jsou okapy domu, jen na ně se ale naše klempířské práce zdaleka neomezují. Klempířské práce jsou zásadní pro to, aby střecha kvalitně plnila svou hlavní ochrannou funkci, a přitom hraje roli řada drobných detailů: od oplechování lišt, štítů a komínů, přes hromosvody, až po ozdobné prvky různého druhu. Protože víme, jak moc na klempířských pracích záleží, aby střecha dobře fungovala, dáváme si na klempířských prvcích obzvlášť záležet a klientům je dodáváme v takové kvalitě, aby byla jejich životnost srovnatelná s celkovou životností střechy.

 

Odeslat poptávku nebo dotaz: Pavel Gabriel - Klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Otevírací doba: dle telefonické domluvy
Cínová 133/28, 360 01 Březová