Na Špici - Hotel, Restaurace, Autokemp

Radošov 87, 362 72 Kyselka Karlovarský kraj

  • Telefon: +420 353 941 152 - hotel, restaurace
  • Mobil: +420 777 145 710 - pan Ztratil
  • IČO: 43302611
  • DIČ: CZ5859021201

Popis činnosti

Náš rodinný hotel, restaurace a autokemp se nachází v Radošově na břehu řeky Ohře v klidném údolí obklopeným lesy, Doupovskými a Krušnými horami. Radošov je součástí známé obce Kyselka a je 15 km vzdálený od Karlových Varů.

Celý náš areál je známý čistým a příjemným prostředím. Jsou vám zde k dispozici dvě hotelové budovy, 11 chatek a plocha pro vlastní stany i karavany včetně komplexního sociálního zázemí a dalších služeb na vynikající úrovni. Mezi kempem a řekou přímo na jejím břehu se nachází vyhledávané vodácké tábořiště, jehož návštěvníci mohou také využívat našich služeb. V restauraci spojené s hotelem vás mile překvapí vynikající česká kuchyně, ochotný a profesionální personál a skvělá jídla denní nabídky za velice přijatelné ceny. Horké léto také můžete trávit na zahradní terase naší restaurace.

Vedle restaurace máme připravený velký salonek s kapacitou 100 lidí, ve kterém pro vás uspořádáme oslavy, rauty, bankety, svatební hostiny, promoce a nebo poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší společnosti.

Na Špici najdete prostě vše, co očekáváte pro příjemné strávení dovolené i víkendový rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí.

Okolí hotelu přímo vybízí k turistice, vyjížďkám na kolech, lodích či raftu, romantickým výletům, rybaření, myslivost,i nebo houbaření. V sekci zábava najdete široké možnosti pro Vaše vyžití a náš personál je vždy připraven vám v tom na základě zkušeností poradit. Například unikátní krytý dřevěný most přes řeku Ohři nebo další památky zajímavosti v okolí stojí za vidění. Mimo procházek zdejší nádhernou krajinou je možné se zajet podívat do slavných lázní Karlovy Vary, či podniknout nějaký další celodenní výlet.

Těšíme se na vaši návštěvu v kempu, hotelu nebo restauraci.

Odeslat poptávku nebo dotaz: Na Špici - Hotel, Restaurace, Autokemp

Otevírací doba: Dle telefonické domluvy
Radošov 87, 362 72 Kyselka